Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu komputerowego, gdzie szybko, skutecznie i niedrogo rozwiążemy każdy problem związany z Twoim sprzętem komputerowym, oprogramowaniem lub siecią.

Serwis sprzętu komputerowego

Prowadzimy serwis pogwarancyjny komputerów i laptopów dowolnej marki.

Serwis oprogramowania

Instalujemy i konfigurujemy systemy Windows, Linux, macOS, IOS i Android oraz dowolne oprogramowanie pracujące w tych systemach. Instalujemy i konfigurujemy także dowolne systemy baz danych i serwery usług sieciowych, takich jak serwery stron WWW czy serwery poczty elektronicznej.

Bezpieczeństwo i usuwanie złośliwego oprogramowania

Pomożemy Ci odpowiednio zabezpieczyć twoje komputery i sieć komputerową przed wszystkimi możliwymi atakami z zewnątrz oraz zadbamy o wewnętrzne bezpieczeństwo sieci, z której korzysta wielu użytkowników. Usuwamy złośliwe oprogramowanie takie jak wirusy i malware, także takie z którym nie radzi sobie standardowe oprogramowanie antywirusowe. 

Ochrona i odtwarzanie danych

Twoje dane powinny i mogą być bezpieczne, a my możemy Ci w tym pomóc. Zajmujemy się odtwarzaniem danych z dysków twardych oraz urządzeń przenośnych, takich jak pendrive'y czy karty pamięci. Możemy Ci także pomóc w doborze odpowiedniego systemu wykonywania kopii zapasowych, macierzy dysków RAID lub serwera plików.

Serwis sieci komputerowych

Sieci komputerowe to nasza specjalność. Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy sieci komputerowe w dowolnej technologii: miedzianej, bezprzewodowej, laserowej czy światłowodowej, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Instalujemy i konfigurujemy dowolne urządzenia sieciowe takie jak switche, routery czy serwery.